Pytania naszych klientów

Czy możliwe jest wykonanie rolet zaciąganych od dołu?

Owszem istnieją tego rodzaju rolety, ale ze względu na ograniczenia konstrukcyjne nie są to systemy zapewniające bezawaryjną obsługę. Rolety tego typu, zarówno te wyposażone w prowadnice jak i bez nich, są wyposażone w sprężynę napinającą materiał. W przypadku nieostrożności użytkownika często dochodzi do gwałtownego zwinięcia się rolety, co może prowadzić do różnych uszkodzeń rolety. Jedynym systemem zaciąganym od dołu godnym polecenia są plisy.

Czy Państwa firma obsługuje klientów spoza Warszawy?

Obsługujemy klientów z całej Polski. Odbywa się to w ten sposób, że klient przysyła do nas dane umożliwiające wykonanie wstępnej wyceny i po akceptacji jej przez klienta, konsultant z naszej firmy udaje się w umówionym terminie na wizję lokalną. Po złożeniu zamówienia i wpłaceniu zaliczki, przystępujemy do realizacji zamówienia i wysyłamy towar kurierem do samodzielnego montażu lub montaż wykonują pracownicy naszej firmy. Koszty przejazdu, zależnie od odległości ustalamy w każdym przypadku indywidualnie.

Ile miejsca potrzeba na montaż rolety rzymskiej?

Roleta rzymska po złożeniu ma około 25 cm wysokości, więc dobrze było żeby tyle miejsca było nad wnęką okienną. W nowoczesnym budownictwie gdzie często są różnego rodzaju obniżane sufity można montować rolety rzymskie na skrzydło okna, np. na uchwytach bezinwazyjnych.

Czy verticale można prać w pralce?

Verticale w większości nie nadają się w ogóle do czyszczenia na mokro. Są specjalistyczne firmy, które wykonują pranie verticali, ale trzeba zdać sobie sprawę, że koszt nowej, taniej tkaniny jest niewiele wyższy.

Czy mają Państwo w ofercie maty bambusowe obszyte wokół lamówką?

Możliwe jest wykonanie takiego obszycia, ale taka mata nie zwija się równo. W przypadku konieczności obszycia brzegów, lepiej wykonać matę w systemie rzymskim.